Hakkımızda

VİZYON

2011 yılından beri sektörümüzde elde ettiğimiz başarılı konumumuzu devam ettirmek suretiyle, gelişmeye açık, yenilikçi , akılcı , dinamik güç ve enerjimizi koruyarak yeni teknolojik gelişmelere hızla adapte olarak iş kolumuzda işverenler ve çalışanlar tarafından ilk tercih edilecek mühendislik firması olmak. Konusunda uzman teknik kadromuz, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri hizmet verdiğimiz tüm projelerde kullanarak, ekonomik çözüm, güvenlik, kalite, verimlilik, teknolojik yenilikler, pratik çözümler ve kullanım kolaylığı kriterlerini her zaman göz önünde bulundurarak, çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketimiz, gelecek yıllara taşıyacak en değerli sermayesinin insan olduğu bilinci ile, çalışanlarının gelişimlerini sürekli desteklemektedir. Başarıya ancak bilgili, deneyimli, teknolojik yenilikleri takip eden işini seven bilinçli bir ekiple ulaşılacağına inanan POYRAZ 3K Mekanik Mühendislik, müşterilerimizin memnuniyetini de üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Müşteri odaklı, prensiplerinden ödün vermeyen mühendislik hizmet anlayışı ile, gerek şehir içi gerekse şehir dışı pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır. Poyraz 3K Mekanik Mühendislik müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

MİSYON

Müşterilerimizle yaptığımız sözleşmelerimizde taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, yürürlükteki etik kurallara, yasalara ve şirket prensiplerine uyarak, talep edilen standartlar içinde öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Çalıştığımız her coğrafya ve sektör için hep daha iyiyi hedefliyor, her projeye özel sürdürülebilir çözümler üretiyoruz.